مهم ترین مزایای تزریق چربی چیست ؟

وقتی به چربی فکر می کنیم، اغلب به مناطقی از بدن فکر می کنیم که می خواهیم آن را کاهش دهیم. اما چربی بدن هدف مهمی دارد. کالری های اضافی را تا زمانی که لازم باشد ذخیره می کند و هورمون هایی را آزاد می کند که متابولیسم ما را کنترل می کنند. اما چربی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. از طریق تزریق چربی یا انتقال چربی یا پیوند چربی، می‌توانیم بافت و اعصاب دردناک را درمان کنیم و ظاهر را بهبود ببخشیم.

به طور کلی، با بالا رفتن سن، اغلب متوجه تغییراتی به خصوص روی صورت می شویم که باعث پیرتر به نظر رسیدن ما می شود. نواحی خاص نگران کننده اغلب شامل زیر چشم ها، گونه ها یا لب ها می شود. خوشبختانه این روزها روش های متعددی برای بازگردان جوانی و شادابی به پوست وجود دارد و تزریق چربی یکی از بهترین روش هاست. زیرا در این روش، از سلول‌های چربی بدن شما استفاده می شود تا ظاهری کامل ‌تر، جوان ‌تر و طبیعی ‌تر برای پوست ایجاد شود و ماندگاری بالایی نیز داشته باشد.

اگر شما نیز تمایل دارید با بهترین و مهم ترین مزایای تزریق چربی آشنا شوید، حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

مزایای تزریق چربی چیست؟

اولین مرحله تزریق چربی یا انتقال چربی به سایر قسمت های پوست، لیپوساکشن است. برای این کار، پزشک متخصص، از یک لوله کوچک و مکش برای برداشتن چربی از ناحیه‌ ای که مورد استقبال نیست استفاده می ‌کند. به عنوان مثال، ممکن است چربی را از ران، باسن یا شکم شما برداشته شود.

لیپوساکشن یک روش کاملاً ثابت و ایمن است و زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه انجام می شود. هنگامی که چربی ناخواسته برداشته می شود، مقداری از آن پردازش شده تا بتوان آن را به قسمت دیگری از بدن تزریق کرد. این تزریق چربی مزایای زیادی به همراه دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین مزایای تزریق چربی اشاره کردیم:

مزایای تزریق چربی چیست؟

1. برطرف کردن چین و چروک صورت و افزایش حجم در صورت یا بدن

ممکن است مناطقی از صورت یا بدن خود داشته باشید که حجم خود را از دست داده باشید. برای مثال، ممکن است برجستگی طبیعی گونه ها از بین رفته باشد و یا ممکن است چین و چروک و خطوط آزار دهنده ای در اطراف دهان و بینی ایجاد شده باشد. به طور کلی، قسمت های مختلف صورت و بدن به مرور زمان حجم خود را از دست می دهند. اما جای نگرانی وجود ندارد. زیرا یکی از مزایای اصلی تزریق چربی به پوست، بازگردان حجم و حالت طبیعی برای چهره و بدن است.

به طور کلی، انتقال چربی اغلب برای حجیم کردن لب ها، صاف کردن چین و چروک و خطوط در گوشه چشم یا بهبود سایر عیوب کوچک استفاده می شود.

2. افزایش تعریف در قسمت هایی که دوست دارید بیشتر تعریف شوند

یکی دیگر از مزایای تزریق چربی، ارائه تعریف بیشتر برای قسمت هایی است که ممکن است در مورد آنها اعتماد به نفس نداشته باشید. به عنوان مثال، اگر همیشه آرزو داشتید که سینه هایتان کمی بزرگتر باشد، اما در مورد بزرگ کردن مطمئن نیستید، انتقال چربی ممکن است راه حل شما باشد. به طور مشابه، از تزریق چربی برای بهبود ظاهر ساق پا، بازوها یا باسن نیز استفاده می شود.

3. بهبود پوست

یکی دیگر از مزایای تزریق چربی این است که پوست ناحیه تحت درمان، اغلب بهبود می یابد. به عنوان مثال، اگر از انتقال چربی برای پر کردن چین و چروک استفاده کنید، پوست آن قسمت، صاف تر و جوان تر به نظر می رسد و بعد از تزریق چربی نیز ظاهری فوق العاده طبیعی برای پوست صورت ایجاد خواهد شد.

4. دائمی بودن نتایج

یکی از مهم ترین مزایای تزریق چربی، دائمی بودن نتایج حاصل از آن است. بدن شما احتمالاً مقداری از چربی را که از یک قسمت بدن شما به قسمت دیگر منتقل می شود، بازجذب و دفع می کند. کارشناسان تخمین می زنند که حدود 20 تا 50 درصد انتقال را می توان دائمی در نظر گرفت و به همین دلیل است که تزریق چربی نسبت به سایر پر کننده ها و فیلرها طرفداران بیشتری دارد.

5. پایین بودن درصد خطر واکنش آلرژیک

یکی از مزایای انتقال چربی این است که از بافت چربی خود شما تزریق می شود و این موضوع احتمال واکنش آلرژیک را کاهش می دهد. اگرچه هر روش پزشکی خطراتی دارد، اما خطرات مرتبط با انتقال چربی کمتر است.

6. امکان برطرف کردن دو مشکل به طور همزمان

در نهایت، یکی از بزرگترین مزایای تزریق چربی این است که شما دو مشکل را با یک روش درمانی برطرف می کنید! چربی از قسمتی از بدن شما در جایی که نمی خواهید برداشته می شود و در ناحیه ای که آن را می خواهید تا حجم یا تعریف به دست می آورید، تزریق می کنید.

تزریق چربی

مزایای تزریق چربی به صورت

تزریق چربی صورت، که بیشتر به عنوان پیوند چربی شناخته می شود، یک روش طبیعی برای بازگرداندن ظاهر جوانی به صورت شما بدون نیاز به یک روش پزشکی تهاجمی است. این کار با مبتکرانه ‌ترین و غیرتهاجمی ‌ترین تکنیک شروع می ‌شود تا به آرامی چربی بخشی از بدن خود را که از آن ناراضی هستی، برداشته می شود. سپس، چربی تمیز می شود و تنها سلول های چربی کامل و سالم باقی می ماند و خون و مایعات دیگر خارج می شود. در نهایت، چربی شما به قسمت هایی از صورت شما تزریق می شود که علائم پیری را نشان می دهد.

از جمله مزایای تزریق چربی به صورت می توان به ایجاد نتایج طبیعی روی چهره، ماندگاری طولانی و ایجاد ظاهری جوان و شاداب برای چهره با کمترین میزان عوارض جانبی و کمترین نیاز به استراحت و دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به صورت اشاره کرد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی هستند؟

هر فردی که چربی اضافی در قسمتی از بدن خود دارد که می‌خواهد آن را کاهش دهد و همچنین قسمت هایی در صورت و بدن او وجود دارند که به حجم بیشتری نیاز دارند، مانند صورت، سینه ‌ها، باسن یا حتی دست ‌ها، تزریق چربی ممکن است برای آن فرد مناسب باشد.

این افراد باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند و انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند که با این روش کانتورینگ غیرجراحی چه چیزی می توان به دست آورد.

مزایای تزریق چربی به صورت

خلاصه مطلب

در مجموع می توان گفت که روش تزریق چربی کاملا ایمن، آسان و یک روش نتیجه گرا است که با استفاده از چربی بدن خودتان انجام می شود که اهمیت دوگانه ای به جوانسازی صورت و همچنین کانتورینگ بدن با قیمتی مقرون به صرفه می دهد و نتایجی با ماندگاری طولانی و کاملا طبیعی را ارائه خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه درباره ماتماس با ما